Vítejte na www.jafo.cz, dnes je 23.10.2018 česky english deutsch 
PROFIL - KDO JSME

Jsme česká advokátní kancelář, která působí na trhu od r. 1996. Kancelář reprezentuje mladý tým, z něhož je 13 právníků. Partnery advokátní kanceláře jsou Mgr. Zbyšek Jaroš, advokát ev.č.08570 a JUDr. Pavlína Fojtíková, Ph.D. advokátka ev.č. 08534 oba dva zapsaní v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou.

Kancelář je rozdělena do zvláštních sekcí, které se specializují na jednotlivé obory práva (např. soudní, obchodního práva, pracovního práva, trestního práva, nemovitostí, obchodního rejstříku).

Právní služby poskytujeme:

  • v samostatných právních případech
  • v multidispciplinárních projektech – zde se naplno projeví potenciál kanceláře spočívající v její velikosti a interní specializaci – jedná se o projekty, které vyžadují znalosti a účast specialistů z více právních oborů. Projekt je řízen a ve vztahu ke klientovi zastřešován jedním advokátem. Pod jeho vedením se na realizaci projektu podílí právní specialisté z různých sekcí.
  • ve formě tzv. produktů - např. sledování plnění zákonem stanovených pravidelných povinností pro obchodní společnosti, založení společnosti na klíč, projektové řízení.

V případě potřeby spolupracuje kancelář s dalšími partnery na zajištění specializovaných služeb - právních expertíz, daňového poradenství, auditorských, účetních, exekutorských a notářských služeb. Právní služby poskytujeme v českém, anglickém a francouzském jazyce. Advokátní kancelář využívá vlastní informační software umožňující řízení případu a pravidelné poskytování informací klientovi. Advokátní kancelář je pojištěna u Generali Pojišťovny a.s. Pojištění se týká připojištění odpovědnosti advokátů za škodu do výše 90 mil. Kč.

Naše zásady činnosti a motta:

Efektivita "Když už něco začneš, tak to také dokonči."
Rychlost "Chcete-li vyhrát, prostě běžte rychleji než ostatní."
On-line informace "Základem všeho je být připravený."

 © 2005-2018, Jaroš-Fojtíková, advokátní kancelář s.r.o.

kontaktujte nás